eladó új lakások Győr területén

Ablak bezárása

Hol keres ingatlant?

A listában csak az adatbázisban szereplő ingatlanok települései, kerületei jelennek meg!

eladó ingatlan: 983 db
Győr
Törlés
Egy balra mutató nyíl alakú ikon
Hol keres ingatlant?

Jelöld be a városrészeket, ahol keresni szeretnél!

Győr területén eladó új lakások

eladó új lakások hirdetést keres Győr területén? Tekintse meg ingatlan listánkat és talája meg az Önnek megfelelő eladó ajánlatot!

Győr területén eladó új lakások Győr
6 találat

Eladó újszerű lakás, Győr 5 szoba 169 m² 480 M Ft

eladó újszerű lakás

Győr-Moson-Sopron megye, Győr, (Kismegyer), Verebes József u.
Azonosító: 4403_ko

Győr tetején – privát penthouse azoknak, akiknek a luxus az alapérték ÁR: 480.000.000 Ft | Lakótér: 169 m² | Terasz: 143 m² | Szobák száma: 5 + szivarszoba | Építés éve: 2020 Egyedi panoráma és kompromisszummentes elegancia Egy prémium ingatlan nem az elnevezéstől válik magas kategóriássá: a kiváltságos elhelyezkedés, az arányos terek, a mi...

Belső terület
169 m²
Szobák
5
Emelet
4
Irányár
480 M Ft
(2.84 M Ft/㎡)
Eladó újszerű lakás, Győr 5 szoba 133 m² 275 M Ft

eladó újszerű lakás

Azonosító: 4402_ko

PRÉMIUM PENTHOUSE PANORÁMÁVAL ÉS PRIVÁT WELLNESS – GYŐR Ebben a penthouse ban a luxus új szintre emelkedik: a privát lift közvetlenül a lakótérbe érkezik, a 61 nm es teraszon saját jakuzzi és szauna várja, miközben Győr felett, egy modern, 2020 ban épült ház legfelső szintjén élvezheti a lenyűgöző panorámát. Lokáció és épület Az ingatlan G...

Belső terület
133 m²
Szobák
5
Emelet
4
Irányár
275 M Ft
(2.07 M Ft/㎡)
Eladó újszerű sorház, Győr 3 szoba 95 m² 105 M Ft

eladó újszerű sorház

Győr-Moson-Sopron megye, Győr, Szabadhegy
Azonosító: 4386_ko

Kertkapcsolatos, belső kétszintes sorházi ingatlan eladó Győr–Szabadhegyen! Győr–Szabadhegy új építésű, forgalomtól mentes részén, rendezett, sorompóval zárt lakóparkban kínálunk megvételre egy 2021-ben épült, belső kétszintes sorházi ingatlant. Az ingatlan egyik legnagyobb értéke a megszokottnál lényegesen nagyobb, természetközeli kertkapcso...

Belső terület
95 m²
Irányár
105 M Ft
(1.11 M Ft/㎡)
Eladó újszerű lakás, Győr 3 szoba 59 m² 79.9 M Ft

eladó újszerű lakás

Győr-Moson-Sopron megye, Győr, Ménfőcsanak
Azonosító: 4260_ko

Kertkapcsolatos téglalakás eladó Győr–Ménfőcsanakon, csendes zsákutcában A Komplex Ingatlaniroda megvételre kínálja Győr – Ménfőcsanak városrészében ezt a 2016-ban épült, 12 lakásos társasházban található, 59 m²-es kertkapcsolatos téglalakást, amely nyugodt, zsákutcai környezetben helyezkedik el, ugyanakkor a mindennapi élethez szükséges infrast...

Belső terület
59 m²
Szobák
3
Irányár
79.9 M Ft
(1.35 M Ft/㎡)
Eladó új építésű sorház, Győr 2+2 szoba 112 m² 112 M Ft

eladó új építésű sorház

Győr-Moson-Sopron megye, Győr, Szitásdomb
Azonosító: 4166_ko

Családi ház, sorház – Győr Szitásdomb II. A Komplex Ingatlaniroda megvételre kínálja Győr egyik legdinamikusabban fejlődő környezetében, a Szitásdomb II. lakóparkban (közigazgatásilag Vámosszabadi belterületén) ezt a kiváló adottságú, emeltszintű fűtéskész állapotban épülő, kétszintes, sorház jellegű, zárt sorú beépítésű lakóházat. Az ingatl...

Belső terület
112 m²
Telek terület
303 m²
Szobák
2+2
Irányár
112 M Ft
(1 M Ft/㎡)
Eladó újszerű lakás, Győr 3 szoba 63 m² 47.9 M Ft

eladó újszerű lakás

Győr-Moson-Sopron megye, Győr, Szabadhegy
Azonosító: 3850_ko

A Komplex Ingatlaniroda megvételre kínál Győr-Szabadhegyen egy 63,38 nm-es lakást. A ingatlan egy 9 lakásos társasházban található. Az árban benne van a 30 cm födém és tető szigetelés és a gipszkartonozás is, jelenleg nincs elkészítve, hogy az esetleges vevői igények szerint könnyen módosítható legyen. Szerkezet: – Falak: Leier 30 N+F tégl...

Belső terület
63 m²
Szobák
3
Emelet
2
Irányár
47.9 M Ft
(760.32 E Ft/㎡)

6 találat
Ingatlan ajánlat
szűrők
KERESÉS SZŰKÍTÉSE

Elhelyezkedés

pl.: 13 kerület vagy Eger, Dobó utca
Győr
Törlés
1 kiválatszva

Eladó vagy kiadó

Ingatlan jellege

Ár

M Ft M Ft

Belső terület

m2 m2

Telek terület

m2 m2

Elhelyezkedés

pl.: 13 kerület vagy Eger, Dobó utca
Győr
Törlés
1 kiválatszva

Eladó vagy kiadó

Ingatlan jellege

Ár

M Ft M Ft

Belső terület

m2 m2

Telek terület

m2 m2