Eladó új építésű ikerház - Törökbálint

Új építésű!
Új építésű
KAPCSOLAT
Róka Attila

+36 70 418

Belső terület

161 m²

Telek terület

645 m²

Tájolás

északkelet

Építési állapot

új

Építési mód

tégla

Szobák száma

5 szoba

Épület szintje

2.

Épült

2026

Ingatlan állapot

kívül: új
belül: új

Klíma

van

Szigetelés

15 cm

Ingatlan azonosító:
2570_rid

Pest megye, Törökbálint, (Tükörhegy), Balassi Bálint

Irányár

321 M Ft
(1.99 M Ft/㎡)

Szobák

5 szoba

Terület

161 m²

Telek terület

645 m²
INGATLAN LEÍRÁSA
**Kizárólag csak nálunk! Törökbálint, Tükörhegyen, fantasztikus utcában, bevezető áron, ÖRÖKPANORÁMÁS, új építésű, dupla komfortos ikerház mind két fele foglalható.**
A lakások egyenként 160,52 m2 hasznos alapterületűek (lakás 139,59 m2, garázs 20,93 m2).
Telek területe: 1203 m2. Az 1-es lakáshoz 557,9 m2 telekrész, a 2-es lakáshoz 645,1 m2-es telekrész tartozik.
A közös tulajdon megosztásáról társasházi alapító okirat készül.
Várható kulcsrakész átadás: 2026 őszén.

Most még a belső elrendezés saját igény szerint alakítható.

**Miért válassza ezt az ingatlant?**
- A kivitelező tapasztalt és megbízható, hosszú évek referenciájával rendelkezik.
- A lakásokat kulcsrakészen adjuk át, Önnek csak a konyhabútor és a világítótestek beszerzéséről kell gondoskodnia.
- A telek adottságainak köszönhetően örökpanorámás kilátás nyílik.

**Kiváló elhelyezkedés**
A környék ellátottsága, infrastruktúrája kitűnő. Központi elhelyezkedésének köszönhetően minden egy karnyújtásnyira van tőle. A közelben szupermarketek, élelmiszerboltok, zöldséges, pékség, éttermek, bölcsődék, óvodák, általános és középiskolák, stb. találhatók.

Az M0-ás, M7-es, M1-es autópályák felhajtója autóval néhány perc távolságra található, a közelben vannak a helyi és helyközi járatok buszmegállói, valamint a vonatállomás.

Műszaki jellemzők:
A ház 30 cm-es Leier téglából épül, Terrán cserépfedéssel, 15 cm-es dryvit homlokzati hőszigeteléssel.
Háromrétegű üvegezéssel ellátott, színes alumínium kültéri nyílászárók kerülnek beépítésre a nagy szerkezeteknél, és háromrétegű üvegezéssel ellátott színes műanyag kültéri nyílászárók kerülnek beépítésre a normál szerkezeteknél. Rejtett redőnytokban elektromos zsaluzia minden külső nyílászárón.